Gold Planet
Alicja Baranowska
Alicja Baranowska
Jest doświadczonym psychologiem o specjalności psychologii klinicznej i osobowości.
 
Umów wizytę

Alicja Baranowska – psycholog


Przez lata pracowała w służbach mundurowych oraz w innych placówkach pomocowych, udzielając poradnictwa psychologicznego w związku z doświadczaniem trudnych, kryzysowych sytuacji, jak również w radzeniu sobie z wypaleniem zawodowym.

Pracuje przede wszystkim krótkoterminowo, w oparciu o Racjonalną Terapię Zachowania oraz Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach.

Zaprasza do kontaktu osoby dorosłe oraz młodzież. W szczególności osoby niezadowolone ze swojego obecnego życia, doświadczające stanów depresyjnych i lękowych, wypalonych zawodowo oraz przeżywających silny stres związany z nieoczekiwaną, trudną sytuacją życiową (m.in. żałobą, wypadkiem, przewlekłą chorobą).

Psycholog Alicja Baranowska pomaga w przywracaniu poczucia wpływu na swoje życie, jak również w normalizacji doświadczanych emocji i zachowań.

Umów się na wizytę
Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne K2 z siedzibą w 64-920 Piła ul. Żeleńskiego 17. Będziemy przetwarzać Twoje dane podane w niniejszym formularzu kontaktowym w celu odpowiedniego ustosunkowania się do Twojej wiadomości, w tym udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania przez nas danych osobowych znajdziesz tutaj.