Gold Planet
Martyna Wachowiak
Martyna Wachowiak
Ukończyła studia na kierunku lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego z oceną bardzo dobrą.
Umów wizytę

Martyna Wachowiak – psychiatra

Zawodowe doświadczenie w tej dziedzinie zdobywa w Centrum Zdrowia Psychicznego przy Centrum Medycznym HCP Sp. z o.o. w Poznaniu oraz kilku placówkach ambulatoryjnych. W szpitalu pracuje aktualnie w Oddziale Afektywnym Kobiecym. Odbywała kilkutygodniowe staże również w oddziałach: Psychotycznym Kobiecym, Psychotycznym Męskim oraz Podwójnej Diagnozy i Leczenia Uzależnień.

Odbyła liczne kursy specjalizacyjne: z zakresu podstaw psychoterapii, zdrowia publicznego, ratownictwa medycznego oraz prawa medycznego i bioetyki. Uczestniczyła także w wielu konferencjach medycznych – głównie z dziedziny psychiatrii. Psychiatra Martyna Wachowiak pewne doświadczenie zdobyła również w dziedzinie diagnostyki i leczenia schorzeń somatycznych. Zawdzięcza je dyżurom w Izbach Przyjęć szpitali powiatowych, pracy w ośrodku Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz ukończeniu kursu „Wysoki POZiom”, organizowanego przez Fundację Medelight. Pozwala to na łatwiejszą ocenę, kiedy ze względu na zgłaszane przez pacjenta dolegliwości cielesne, powinien zostać on skierowany na specjalistyczną, inną niż psychiatryczna, diagnostykę.

Psychiatra Martyna Wachowiak zaprasza do kontaktu.

Umów się na wizytę
Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne K2 z siedzibą w 64-920 Piła ul. Żeleńskiego 17. Będziemy przetwarzać Twoje dane podane w niniejszym formularzu kontaktowym w celu odpowiedniego ustosunkowania się do Twojej wiadomości, w tym udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania przez nas danych osobowych znajdziesz tutaj.