Gold Planet

O Centrum Medycznym K2

o centrum
Leczymy z sercem – ta dewiza przyświeca nam od pierwszej myśli o powstaniu Centrum Medycznego K2. Mamy ambicję być wiodącą kliniką w regionie Północnej Wielkopolski. Nie tylko miejscem, w którym leczymy w szerokim zakresie specjalizacji, korzystając z najnowszych metod, ale także zespołem ludzi, do których przychodzisz z zaufaniem. centrum k2Przygotowując się do otwarcia centrum , przyjrzeliśmy się obsłudze pacjenta, przyjmując jego perspektywę – w końcu my też bywamy pacjentami. Skupiamy się na leczeniu i robimy to najlepiej jak potrafimy, ale w szczególny sposób dbamy o wygodę, samopoczucie i intymność każdego, kto zdecydował się nam zaufać.
Zaufanie opieramy także na szerokim zakresie specjalizacji i specjalistach wysokiej klasy. Ich doświadczenie sprawia, że możesz poczuć się bezpiecznie. Jesteś w dobrych rękach. Jesteś w dobrym miejscu.
Galeria i wirtualny spacer

Zapraszamy, rozejrzyj się po naszym centrum. Jeżeli jeszcze u nas nie byłeś, rozumiemy, że możesz odczuwać dyskomfort związany z wizytą w nieznanym miejscu. Zacznijmy od recepcji – tutaj możesz zapytać o wszystko i zostaniesz pokierowany dalej. Zapraszamy na wirtualny spacer i do zobaczenia na Żeleńskiego 17 w Pile.

Rozejrzyj się po klinice