Gold Planet
Anna Olszewska
Anna Olszewska
Lek. med. Anna Olszewska – specjalista pediatra z wyjątkowym podejściem do małych pacjentów.
Umów wizytę

Na co dzień pracuje w Szpitalu Specjalistycznym w Pile na oddziale dziecięcym. Doświadczenie, traktowanie pracy jako swojej pasji, cierpliwość i dokładność to cechy lekarki, dzięki którym mali pacjenci otrzymują skuteczną pomoc, a ich rodzice mogą odetchnąć z ulgą. Pediatra Anna Olszewska poświęca pacjentom tyle czasu, ile potrzebują. Przeprowadza dokładny wywiad, wykonuje badanie oraz szczegółowo wyjaśnia i omawia wszystkie kwestie.

Anna Olszewska – pediatra


Prywatnie jest mamą i żoną. Decyzja o tym, że zostanie pediatrą zapadła w jej głowie już w dzieciństwie, do czego sukcesywnie dążyła. 

Zakres leczonych chorób:
– infekcje,
– grypa,
– choroby układów: pokarmowego, moczowego, oddechowego,
– alergie,
– choroby wieku dziecięcego 
– angina,
– celiakia,
– borelioza,
– zapalenie płuc,
– atopowe zapalenie skóry (AZS),
– mononukleoza,
– anemia,
– ospa,
– różyczka,
– półpasiec,
– i wiele innych. 

Umów się na wizytę
Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne K2 z siedzibą w 64-920 Piła ul. Żeleńskiego 17. Będziemy przetwarzać Twoje dane podane w niniejszym formularzu kontaktowym w celu odpowiedniego ustosunkowania się do Twojej wiadomości, w tym udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania przez nas danych osobowych znajdziesz tutaj.