Gold Planet
Wojciech Suszycki
Wojciech Suszycki
Magister fizjoterapii i certyfikowany trener przygotowania motorycznego. Pomaga pacjentom w zwalczaniu wszelkich dolegliwości bólowych. Według Wojciecha Suszyckiego dokładny wywiad, ciężka praca i dobra współpraca fizjoterapeuty z pacjentem to klucz do sukcesu i skutecznej fizjoterapii.
Umów wizytę

Z czym można się zgłosić do Wojciecha Suszyckiego?

Wojciech Suszycki to doświadczony fizjoterpeuta, który pomaga wrócić do sprawności fizycznej po urazach (np. po skręceniach, zerwaniu więzadeł czy zerwanych/naderwanych mięśniach) i nie tylko. W swojej codziennej pracy stosuje różnorakie techniki dostosowane do konkretnego pacjenta i jego problemu zdrowotnego. To mogą być np.:
– terapia manualna,
– masaż leczniczy,
– kinesiotaping,
– terapia przedoperacyjna,
– terapia pooperacyjna,
– masaż relaksacyjny.

Wojciech Suszycki w swojej codziennej pracy stosuje również narzędzia i metody, które wspomagają regenerację i powrót do zdrowia, tj. bańki, ultradźwięki czy pistolet do masażu.

Kiedy warto odwiedzić fizjoterapeutę?

Do tego typu specjalisty warto wybrać się w celu oceny, diagnozy i leczenia różnorodnych zaburzeń układu ruchu oraz poprawy funkcjonalności pacjenta.

Oto, w czym może pomóc fizjoterpaeuta:
• uszkodzenia tkanek miękkich (np. po kontuzji czy urazie),
• ból i dyskomfort układu mięśniowo-szkieletowego,
• przygotowanie do operacji oraz rehabilitacja po zabiegach chirurgicznych,
• rehabilitacja po urazach sportowych,
• schorzenia przewlekłe, 
• zaburzenia neurologiczne.
Umów się na wizytę
Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne K2 z siedzibą w 64-920 Piła ul. Żeleńskiego 17. Będziemy przetwarzać Twoje dane podane w niniejszym formularzu kontaktowym w celu odpowiedniego ustosunkowania się do Twojej wiadomości, w tym udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania przez nas danych osobowych znajdziesz tutaj.