Gold Planet
Aleksandra Cegieła
Aleksandra Cegieła
Jest psychologiem z pasji i wykształcenia. Od chwili ukończenia studiów nieprzerwanie pracuje w zawodzie i pogłębia swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.
Umów wizytę

Aleksandra Cegieła – psycholog 


Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w takich miejscach, jak :  

– Szczeciński oddział Krajowego Towarzystwa Autyzmu,
– Punkt Psychologiczny i Interwencji Kryzysowej w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wałczu,
– Dom Pomocy Społecznej w Wałczu,
– Szkoła Podstawowa nr 1 w Wałczu, 
– Szkoła Podstawowa nr 4 w Wałczu, 
– 100 Batalion Łączności,
– Centrum Leczenia Zaburzeń Odżywiania. 

Psycholog dla osób w różnym wieku – Aleksandra Cegieła

Od kilku lat prowadzi własny gabinet pomocy psychologicznej, w którym wykorzystuje doświadczenie zebrane wcześniej w miejscach o różnej specyfice, tj. w pracy z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą, osobami starszymi, a także z parami. 
           
Była wielokrotnie nagradzana za swoją pracę naukową (Nagroda Publiczności VI Ogólnopolskiej Konferencji Studencko-Doktoranckiej Psychodebiuty) oraz terapeutyczną (Nagroda Ministra Obrony Narodowej dla psychologa wojskowego za łagodzenie skutków kryzysu wywołanego pandemią oraz udzielanie wsparcia psychologicznego na infolinii kryzysowej w operacji pod kryptonimem „Odporna Wiosna”). Jest także współautorem książki „Mam apetyt na zdrowie. Holistyczne spojrzenie na problem nadwagi i otyłości u dzieci”.
             

Psycholog Aleksandra Cegieła w swojej pracy koncentruje się na stworzeniu relacji pełnej wsparcia i zrozumienia.

Tak, aby dotrzeć do sedna problemu i zrozumieć funkcjonowanie klienta, co pozwala określić cel i kolejne etapy pracy terapeutycznej.

Umów się na wizytę
Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne K2 z siedzibą w 64-920 Piła ul. Żeleńskiego 17. Będziemy przetwarzać Twoje dane podane w niniejszym formularzu kontaktowym w celu odpowiedniego ustosunkowania się do Twojej wiadomości, w tym udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania przez nas danych osobowych znajdziesz tutaj.