Gold Planet
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec
Dietetyk kliniczny, udowadniający swoim pacjentom, że dietetyczne posiłki wcale nie muszą być niesmaczne i nudne. Specjalizuje się głównie w dietoterapii chorób dietozależnych, nadwagi i otyłości – dzieci, osób dorosłych i starszych.
Umów wizytę

O Magdalenie Borowiec:

- Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.
- Ukończyła studia magisterskie na wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu, ze specjalnością „Dietetyka w specyficznych potrzebach żywieniowych”.
- Aktualizuje i stale pogłębia swoją wiedzę regularnie uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach (m.in. z dziedziny psychodietetyki). 
- Założycielka Centrum Leczenia Zaburzeń Odżywiania u dzieci i dorosłych.
- Swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. podczas pracy w szpitalach, w żłobkach, cateringach dietetycznych czy w ośrodkach SPA.
- Prowadzi szkolenia i warsztaty kulinarne dla dzieci.
- Zajmuje się dietoterapią kobiet w ciąży i w okresie laktacji.
- Prężnie działa w mediach oraz w blogosferze, dzieląc się swoją wiedzą i udowadniając, że dietetyczne posiłki mogą być naprawdę smaczne.
- Pasjonatka zdrowego stylu życia, łącząca zdrowie z pięknem na talerzu.

Oto, z czym można zgłosić się do Magdaleny Borowiec:

Otyłość
Cukrzyca
Alergia pokarmowa

Choroba Hashimoto
Nadwaga
Nadciśnienie tętnicze
Celiakia
Niedoczynność tarczycy
Miażdżyca
Zaburzenia odżywiania
Anemia
Choroba niedokrwienna serca
Żywienie kobiet w ciąży i karmiących
Żywienie w zaburzeniach hormonalnych
Umów się na wizytę
Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne K2 z siedzibą w 64-920 Piła ul. Żeleńskiego 17. Będziemy przetwarzać Twoje dane podane w niniejszym formularzu kontaktowym w celu odpowiedniego ustosunkowania się do Twojej wiadomości, w tym udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania przez nas danych osobowych znajdziesz tutaj.