Gold Planet
Agata Karlińska
Agata Karlińska
Obecnie pracuję w Centrum Zdrowia Psychicznego w 107 Szpitalu Wojskowym w Wałczu. Wcześniej swoje doświadczenie zdobywałam pracując przez ponad 3 lata w Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Dodatkowo udzielałam świadczeń w Poradni Zdrowia Psychicznego Harmonia w Warszawie.
Umów wizytę
Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób i zaburzeń psychicznych u osób dorosłych, między innymi : zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń snu, zaburzeń reaktywnych, zaburzeń psychotycznych czy zaburzeń osobowości. 

Systematycznie staram się podnosić swoje kwalifikacje i uaktualniam wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach i szkoleniach naukowych.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Umów się na wizytę
Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne K2 z siedzibą w 64-920 Piła ul. Żeleńskiego 17. Będziemy przetwarzać Twoje dane podane w niniejszym formularzu kontaktowym w celu odpowiedniego ustosunkowania się do Twojej wiadomości, w tym udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania przez nas danych osobowych znajdziesz tutaj.